Aktualności

Mecz z Halny Midway Autohaus

• autor: kucharz1985, 2010-10-19 06:32

Zasłużone zwycięstwo

W niedziele odbyła się szósta kolejka ligi podhalańskiej, w której Szaflary podejmowały Halny Midway Autohaus. Od początku meczu nasi zawodnicy mocno zaatakowali przeciwnika i długo nie trzeba było czekać na efekt. W 20 minucie mocno atakowany bramkarz Halnych zrobił błąd, który wykorzystał Wojtek Kamiński 1-0. Nasi zawodnicy przewarzali w tej połowie jak i w całym meczu lecz nie zdołali strzelić drugiego gola w pierwszej połowie. Szaflary po przerwie wyszli bardzo skoncentrowani akcji nie brakowało kilka ładnych strzałów zaliczyli nasi pomocnicy wraz z napastnikami. Najpierw Dawid Zarębczan w sytuacji podbramkowej oddał strzał lecz górą był bramkarz Halnych, później z rzutu rożnego dobrze ustawiony Zielonka Paweł strzelił w słupek i wiele innych sytuacji bramkowych. W 70 minucie piękny strzał oddał Paweł Bryjak w samo okienko lecz bramkarz z trudnościami odbija piłkę, która odbija się jescze od słupka i spada pod nadbiegającego Zarębczana Dawida,  który strzela bramkę na 2-0. Po tej bramce Halni się troche obudzili zaczęli więcej atakować lecz nie zdołali strzelić znakomicie dysponowanemu w tym spotkaniu Józefowi Bryjakowi w bramce, który został najlepszym zawodnikiem tego meczu. W 80 minucie faulowany został Wojciech Kaminski w polu karnym najpierw sędzia odgwizdał karny lecz po rozmowie z sędzia bocznym wycofał zdanie. Długo nie trzeba było czekać bo tylko 5 minut i powtórka akcji Kamiński wchodzi w pole karne sam na sam i zostaje faulowany. Do rzutu karnego podchodzi nasz kapitan Furczoń Andrzej, który płaskim strzałem nie daje szans bramkarzowi. 3-0 takim wynikiem skonczył sie mecz jest zasłużone zwycięstwo naszej drużyny, Szaflary cały mecz kontrowali grę na meczu. Dziękujemy kibicom za przybycie, zapraszamy za tydzień ostatni mecz w tej rundzie zagramy z Podczerwonym o godzinie 13:00 na stadionie przy143-ciej Bell rd.